Amrita atbalsta

Mēs atbalstām projektus, aktivitātes, sacensības un pasākumus, kas veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī sekmē dažādu talantu izpausmi un tālāku attīstību.

Ja vēlies, lai izskatām arī tava projekta atbalstīšanu, lūdzu, raksti mums uz e-pastu sandra@amrita-water.com.

Ūdens "Amrita" atbalsta Kristapu Neretnieku - Latvijas un Baltijas labāko konkūra jātnieku, kurš 2020.gadā ir ierindojies Pasaules jātnieku reitinga TOP 100.

Kristaps Neretnieks ir vadošais Latvijas un Baltijas konkūra jātnieks.

Savā karjerā vairākās reizes labojis Latvijas konkūra rekordus un ir pirmais neatkarīgās Latvijas sportists, kurš kvalifikācijas ceļā ieguvis tiesības startēt Olimpiskajās spēlēs Tokijā.

Pasaules mērogā Neretnieks jau vairākus gadus ir starp 100 labākajiem planētas konkūra jātniekiem prestižajā Longines reitingu tabulā. Kopā ar olimpisko zirgu Moon Ray viņi guvuši daudz spožu uzvaru augsta līmeņa turnīros un likuši Latvijas vārdam un himnai skanēt skaļi un diženi. Plašāks stāsts LTV Sporta Studija sižetā: https://www.youtube.com/watch?v=6AXPFNQTQeU

 
 
 

 

Ūdens "Amrita" 2020.gada nogalē pēc sportista iniciatīvas ir uzsācis sadarbību ar Helviju Babri - 2020. gada Latvijas Čempionu BMX riteņbraukšanā.

Helvijs Babris ir viens no potenciālajiem kandidātiem, lai kvalificētos Tokijas Olimpiskajām spēlēm. Ja viņam tas izdosies, tad Helvijs būs jau otrais olimpietis starp Amritas vēstniekiem. Turām īkšķus!

Helvija augstākie sasniegumi
2020. gads:
1. vieta Latvijas BMX čempionātā.
1.vieta Latvijas PumpTrack čempionātā.
14. vieta BMX Pasaules kausa 3.posmā, Austrālijā.

2019. gads:
2.vieta U23 Eiropas Čempionātā Bobslejā.
2. vieta Latvijas čempionātā BMX.
9. vieta Pasaules kausa posmā BMX superkrosā, ASV.
13.vieta Eiropas čempionātā BMX.
7. vieta Eiropas BMX kausa 10. posmā, Beļģijā.

2018.gads:
4.vieta PumpTrack Pasaules čempionātā, ASV. 

Video ar Helvija dalību dažadās sacensībās un treniņos 2019.-2020.gada sezonā atrodami šeit:
https://youtu.be/3mOTcK-h32Y

“Hospiss LV” rīkotā labdarības akcija “Galds savējiem”

Amrita Ūdens piedalās sabiedriskā labuma organizācijas “Hospiss LV” rīkotajā labdarības akcijā “Galds savējiem”, lai atbalstītu Latvijas mediķus, kuri  riskē ar savu veselību un dzīvību, lai cīnītos ar covid_19 vīrusu. 

Akcijas rīkotāji gādā par to, lai mediķiem katru dienu būtu no sirds gatavotas siltas un garšīgas pusdienas un vakariņas - bez maksas un ar piegādi uz darba vietu! Amrita Ūdens šajā akcijā tiek ziedots mediķiem kā veselīgs papildinājums viņu ikdienas maltītēm.

 Ziedot mediķu apgādei ar maltītēm ir iespējams: 1) ️Ziedot.lv; 2) www.hospiss.lv; 3) ️Zvanot 90067001 (maksa par zvanu 1,42 €); 4) ️Hospiss LV kontā LV45HABA0551047755702 (Mērķis - akcija “Galds savējiem”)

P.S. Ziedojumi tiek izmantoti, lai segtu tieši ar ēdiena gatavošanu saistītās izmaksas, nevis ūdeni, kuru mēs piegādājam bez maksas. 

   hospiss labdarības akcija amrita ūdens hopsiss labdarības akcija amrita ūdens

Drosmes Skrējiens 2019

 

 

“Horse trail 2019” sacensības

Atbalstījām “Horse trail” dalībniekus, nodrošinot Amrita Ūdeni sacensību laikā, kā arī sarūpējām veselīgas un noderīgas dāvanas sacensību uzvarētājiem, kuras Amritas vārdā pasniedza jaunā jātniece Keitija Racina @latvianyoungrider un Soli.

Horse trail ir ir salīdzinoši jauna jātnieku sporta disciplīna, kad ik gadu tiek papildināta, piedāvājot sacensību dalībniekiem jaunus izaicinājumus. Tas ir aizraujošs piedzīvojums dabā, jo Horse trail sacensības sastāv no divām daļām: praktiskā vadības maršruta un apvidus maršruta. 

 

 

Amerikas latviešu Līgo svētki Vašingtonā, DC, ASV 2019

 

 

3×3 ģimenes un sporta nometne Garezerā, ASV 2019

 
 

 

Disku golfs 2019

 

 

“Future Jumping Cup 2019” 

2019.gadā Amrita atbalstīja Latvijas jāšanas sporta centra “Lielceri” organizētās konkūra sacensības “Future Jumping Cup 2019”.

 

Beauty Expert Award 2019

 

Deju, fitnesa un pašattīstības nometne 2019

 

Dance Fit Escapes ir dzīvesveids, kuru Amrita komanda atbalsta un vēlas iedvesmot cilvēkus attīstīt sevi un savu ķermeni!

 

Mākslas pasākums Beverly Hills 2019

Lepojamies atbalstīt mākslas pasākumus arī ārpus Latvijas. Šoreiz veldzējam Alastair Bayardo izstādi saulainajā Kalifornijā.

Pludmales volejbols 2018-2019

 

Pasākums - "Gudra Darba Vieta" 2019

Mums ir prieks atbalstīt pasākumus ar lielu pievienoto vērtību! 

Grupas Fotogrāfiju izstāde "Viss Labi" 2019

Tās autori ir Latvijas Kultūras koledžas studenti - Hella Madara Šabaka, Niks Sudrabs un Rinalds Ekmanis. Apsveicam ar skaisto gala rezultātu!

Baltic Equestrian Team 

Esam lepni atbalstīt jātnieku komandu Baltic Equestrian Team un talantīgo Latvijas jauno jātnieci Keitiju Racinu!