Amrita Atbalsta

Mēs atbalsam projektus, aktivitātes, sacensības un pasākumus, kas veicina aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī sekmē dažādu talantu izpausmi un tālāku attīstību.

Ja vēlies, lai izskatām arī tava projekta atbalstīšanu, lūdzu, raksti mums uz e-pastu egija@amrita-water.com.

Kristaps Neretnieks - Latvijas un Baltijas labākais konkūra jātnieks.

Kristaps Neretnieks ir vadošais Latvijas un Baltijas konkūra jātnieks. Savā karjerā vairakās reizes labojis Latvijas konkūra rekordus un ir pirmais neatkarīgās Latvijas sportists, kurš kvalifikācijas ceļā ieguvis tiesības startēt Olimpiskajās spēlēs. Pasaules mērogā Neretnieks ir starp 100 labākajiem konkūra jātniekiem, ar olimpisko zirgu Moon Ray guvuši daudz spožu uzvaru augsta līmeņa turnīros un likuši Latvijas vārdam un himnai skanēt skaļi un diženi. Plašāks stāsts LTV Sporta Studija sižetā: https://www.youtube.com/watch?v=6AXPFNQTQeU

 

Deju, fitnesa un pašattīstības nometne. 

 

Dance Fit Escapes ir dzīvesveids, kuru Amrita komanda atbalsta un vēlas iedvesmot cilvēkus attīstīt sevi un savu ķermeni!

Mākslas pasākums Beverly Hills.

Lepojamies atbalstīt mākslas pasākumus arī ārpus Latvijas. Šoreiz veldzējam Alastair Bayardo izstādi saulainajā Kalifornijā.

Volejbols

Amrita atbalsta pludmales volejbolu. O-Sands sieviešu 2vs2 turnīrs.

Pasākums - "Gudra Darba Vieta"

Mums ir prieks atbalstīt pasākumus ar lielu pievienoto vērtību! 

Grupas Fotogrāfiju izstāde "Viss Labi"

Tās autori ir Latvijas Kultūras koledžas studenti - Hella Madara Šabaka, Niks Sudrabs un Rinalds Ekmanis. Apsveicam ar skaisto gala rezultātu!

Baltic Equestrian Team

     

Esam lepni atbalstīt jātnieku komandu Baltic Equestrian Team un talantīgo Latvijas jauno jātnieci Keitiju Racinu!